Acceptance Mark

KONTAKTY

Petra Kubičkova
K Západi 9
Brno
tel: 776150930
info@babysen.cz
Skype (babysen)

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

obchod podminky

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.babysen.cz (dále prodávající) a vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Ceny zboží

Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, platí cenová nabídka zboží vždy po dobu uveřejnění na www.babysen.cz.

Veškeré ceny produktů jsou uvedeny včetně DPH a jsou koncové. Součástí dodávky je řádný daňový doklad.

Všechny ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob. Pokud máte zboží již objednané, platí cena, za kterou jste objednali, bez ohledu na změny.

Objednávka

Odesláním objednávky nabízeného zboží na www.babysen.cz zákazník potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem internetového obchodu www.babysen.cz, a že s nimi souhlasí. Veškeré objednávky se považují za závazné.

Po odeslání objednávky přijde na Vaši emailovou adresu automatické potvrzení. V případě pochybení prosím kontaktujte prodávajícího na uvedeném telefonním čísle nebo emailové adrese (viz kontakty).


Závazky prodávajícího

Prodávající se zavazuje, že bude dodávat pouze zboží v prvotřídní kvalitě v souladu se specifikací nebo vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží. Dále sezavazuje, že zboží bude vyhovovat normám, předpisům a nařízením platným na území ČR.

Dodací lhůty

Zboží,které je skladem bude expedováno do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky, ostatní zboží do 14 pracovních dnů, při platbě předem bude zboží
odesláno až po připsání částky ceny zboží na účet prodávajícího. V případech zpoždění nezaviněných prodávajícím může být tato lhůta přiměřeně k okolnostem prodloužena.

Platba a distribuce zboží Česká Republika

Platba na dobírku

zboží je zasíláno Českou poštou nebo přepravní službou PPL a peníze inkasovány dopravcem při předání zboží.

Platba převodem na účet

platbu lze odeslat převodem na náš účet vedený u Fio bank: č. účtu 2300216304 / 2010, jako variabilní symbol slouží identifikační číslo objednávky.

Platba kartou přes internet

 

Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí dopravce.Pokud k Vám zásilka dorazí viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol.

 

Ceník dopravného

Česká pošta dobírka 115,- Kč

Česká pošta platba předem 75,- Kč

PPL dobírka (dodání 1 prac.den) 135 Kč

PPL platba předem 95 Kč

Doručení Vaší objednávky po Brně prodávajícím 50,-kč - U OBJEDNÁVEK NAD 500,-KČ doručení ZDARMA

Při objednání zboží nad 1.500 Kč doprava ZDARMA

Osobní odběr ZDARMA ( po předešlé domluvě na adrese: K Západi 9, Brno Řečkovice ) - PLATBU JE NUTNÉ PROVÉST PŘEVODEM NA ÚČET

Zboží po Brně je rozváženo prodávajícím osobně 2x týdně, je nutná telefonická nebo písemná domluva předem.

Vrácení/výměna zboží

Kupující má v souladu s §53 odst. 6 Obč. zák. 40/1964Sb. ve znění
pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy po předchozím informování našeho internetového obchodu
www.babysen.cz do 14 dní emailem nebo na tel. čísle 776150930

Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně visaček a veškerého příslušenství spolu s doklady o nákupu zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů. Zboží prosím zasílejte na adresu: Petra Kubíčková, K Západi 9, Brno 621 00.

Vracíme kupní cenu za zboží včetně nákladů za dopravné a
balné. V případě, že Vámi vybrané zboží nebude velikostně vhodné, je možné zaslat zboží zpět na Vaše náklady a my Vám zašleme jinou velikost. Vyměněné zboží zákazníkovi zasíláme ZDARMA.

Záruka, reklamační řád

Na veškeré zboží nabízené na www.babysen.cz
poskytuje prodávající záruku 24 měsíců (není-li uvedeno jinak). Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

Pokud vznikne na zboží reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně.
Oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na adrese Petra Kubíčková, K Západi 9, Řečkovice, Brno 621 00. Oznámení musí obsahovat jméno a adresu kupujícího, telefon, popř. email a podrobný popis závady včetně způsobu jejího vzniku. Pro úspěšné vyřízení reklamace je nutné doložit doklad o koupi zboží a
záruční list reklamovaného výrobku (by-li s výrobkem dodán).

V závislosti na druhu vad a povaze zboží, v souladu s právními předpisy platnými v ČR, bude oprávněná reklamace řešena opravou, výměnou zboží, slevou z kupní ceny či vrácením kupní ceny.

Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, na vady vzniklé neodbornou manipulací nebo uskladněním, na vady vzniklé užíváním výrobku v rozporu s návodem k obsluze, zanedbanou údržbou nebo užíváním výrobku k jinému účelu, než byl určen.

Ochrana soukromí

Prohlašujeme, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnuté využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám, vyjma údajů nutných ke zpracování a doručení objednávky.

Provozovatel – Petra Kubíčková. , K Západi 9, Brno 621 00 IČ: 652 80 997

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na www.babysen.cz v den uskutečnění objednávky tehdy, není-li mezi účastníky dohodnuto něco jiného.